Elewacje, dachy, dziedzińce.


Zabezpieczenie, ochrona elewacji, dziedzińca, dachu przed ptakami.


Zabezpieczenie elewacji budynku przed ptakami tj. jak np. gołębie lub kawki nie należy do prostych zadań. Za każdym razem liczy się indywidualne podejście, podyktowane różnicami architektonicznymi pomiędzy budynkami. Mając to na uwadze zawsze polecamy konsultacje i zlecenie prac profesjonalnej firmie montującej siatki i kolce na gołębie.

Bogate doświadczenie, umiejętności oraz specjalistyczny sprzęt pozwalają profesjonalistom nie tylko na dobór odpowiedniej metody zabezpieczenia budynku przed gołębiami lecz również podjąć się najbardziej skomplikowanych montaży. Prace montażowe niejednokrotnie wymagają działań zarówno tych prowadzonych w dostępie budowlanym jak i z użyciem technik dostępu linowego.

Dlaczego warto zabezpieczyć elewację i dziedziniec budynku przed gołębiami?

Poza kwestią estetyczną przesiadujące na balkonach, gzymsach i parapetach budynku ptaki deponują odchody powodując erozje elewacji. Odchody ptaków przebywających na parapetach czy dachu, mogą dostawać się do wentylacji lub klimatyzacji rozprzestrzeniając w ten sposób wiele chorób i pasożytów. Jeśli budynek posiada skomplikowaną elewację - wiele balkonów, gzymsów, parapetów często polecamy montaż wielkopowierzchniowych siatek ochronnych przeciw ptakom na elewacji.

Zalety zabezpieczenia elewacji i dziedzińca budynku przed ptakami?

  • - Dzięki montażowi siatki zabezpieczającej na elewacji nie jest wymagany montaż kolców czy siatek w pojedynczych punktach.
  • - Zabezpieczenie elewacji siatką wielkopowierzchniową jest skuteczniejsze i niejednokrotnie tańsze niż zabezpieczanie poszczególnych punktów.
  • - Metodą montażu siatek wielkopowierzchniowych można zabezpieczyć elewacje budynku, ale również zamknąć ptakom dostęp wlotu na dziedziniec czy patio.

Zabezpieczona elewacja oraz dziedziniec całkowicie rozwiązuje problem z przesiadywaniem ptaków na parapetach, balkonach itp. Dodatkowe zabezpieczenie dachu chroni również kominy, urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne.

Usługa montażu siatki przeciw gołębiom na elewacji, dziedzińcu, dachu.

Firma Linarem specjalizuje się w kompleksowej ochronie budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej, oraz zabytków przed ptakami. Oferujemy doradztwo w doborze odpowiednich materiałów oraz profesjonalny montaż.

Za pomocą technik linowych jesteśmy w stanie zabezpieczyć trudno dostępne miejsca w których gnieżdżą się ptaki m.in: elewacje, dziedzińce, gzymsy, parapety, pasy pod rynnowe, rzeźby, tablice reklamowe, alarmy, klimatyzatory, otwory kominowe, balkony, okna itp..

Posiadamy doskonałe referencje z całego kraju, poświadczające wysoką jakość oferowanych przez nas usług.

Gwarantujemy najwyższą jakość montażu

w najniższych cenach Polsce!

Skontaktuj się z nami!


+48 660 579 968

serwis@linarem.pl

Zapraszamy do sklepu internetowego

Zobacz filmy z naszych realizacji w Serwisie Youtube

© Linarem. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.