Zabezpieczenia paneli fotowoltaicznych

Profesjonalny montaż zabezpieczeń paneli fotowoltaicznych przeciw ptakom

Zabezpiecz panele fotowoltaiczne przed niszczącą działalnością ptaków. Zamów profesjonalny montaż kolców i siatek zabezpieczających panele fotowoltaiczne przed ptakami.

Czy zabezpieczenie paneli fotowoltaicznych przed ptakami to konieczność?

Ptaki mogą stanowić poważne zagrożenie dla paneli fotowoltaicznych na kilka sposobów. Jednym z najbardziej uporczywych jest gniazdowanie ptaków pod panelami potencjalnie powodując uszkodzenia fizyczne i stanowiąc zagrożenie pożarowe dla instalacji.
Kwaśny odczyn ptasich odchodów prowadzi do korozji powłok ochronnych paneli fotowoltaicznych, co przyspiesza ich zużycie i w konsekwencji prowadzi do nieodwracalnych zniszczeń.

Zaplanuj z nami skuteczne zabezpieczania paneli fotowoltaicznych przed ptakami.

Jako jedyni w Polsce wykonujemy darmowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb projekty zabezpieczeń. Oferujemy doradztwo w doborze odpowiednich materiałów oraz profesjonalny montaż.

Posiadamy niezbędne doświadczenie, kwalifikacje oraz profesjonalny sprzęt. Lata praktyki nauczyły nas korzystać jedynie z najlepszych materiałów.
Z dbałości o jakość naszej usługi wybieramy do montażu kolców na ptaki jedynie produkty renomowanych producentów z wieloletnią gwarancją.

Skutecznie zabezpieczyliśmy tysiące obiektów!

Za pomocą technik dostępu linowego, profesjonalnych rusztowań oraz podnośnika koszowego jesteśmy w stanie skutecznie zabezpieczyć każde miejsce, w którym gnieżdżą się ptaki!


Posiadamy doskonałe referencje poświadczające najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.


Kontakt

Umów termin