Hale, magazyny, rampy, wiaty.


Ochrona hali, magazynów, ramp przed ptakami.
Zabezpieczenia przeciw gołębiom i innym ptakom.


Ochrona hali i magazynów przed ptakami posiada znaczenie nie tylko wizerunkowe dla firmy. Ochrona przed gołębiami i innymi ptakami towarów przeznaczonych do sprzedaży czy produkcji jest jednym z elementów ochrony mienia przedsiębiorstwa. Ptaki latające po magazynie zanieczyszczają magazynowane towary. Deponowane przez ptaki odchody stanowią realne zagrożenie BHP. Pracownicy magazynu mogą być eksponowani na choroby przenoszone przez ptaki a osoby odbierające dostawy narażone na pośliźnięcie na guanie. Oprócz ochrony samej hali magazynowej niezwykle istotne jest odpowiednie zabezpieczenie ramp.

Zróżnicowanie architektoniczne magazynów wymaga bardzo często dużego doświadczenia w projektowaniu takich zabezpieczeń by przeprowadzona deawionizacja skutecznie chroniła magazyn przed wlatującymi ptakami. By całkowicie pozbyć się problemu montaż siatek na ptaki w hali magazynowej wymaga dbałości o szczegóły i nie może zaburzać normalnego funkcjonowania firmy.

Usługa montażu siatek ochronnych przeciw ptakom w halach, magazynach


Świadczymy usługi kompleksowego zabezpieczenia hal, magazynów, ramp przed ptakami. Służymy pomocą w projektowaniu oraz doborze skutecznych dla problemu rozwiązań. Bogate doświadczenie, umiejętności oraz specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na podjęcie się najtrudniejszych realizacji z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Usługa montażu wielkoformatowych siatek ochronnych przeciw ptakom oraz kolców na terenie całej Polski.

Gwarantujemy najwyższą jakość montażu

w najniższych cenach Polsce!

Skontaktuj się z nami!


+48 660 579 968

serwis@linarem.pl

sklep Linarem

Zobacz filmy z naszych realizacji w Serwisie Youtube

© Linarem. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.