Ruchomy odstraszacz ptaków Daddi Long Legs.

Nowość w sklepie www.sklep.siatkinaptaki.pl – ruchomy odstraszacz ptaków Daddi Long Legs.

Daddi Long Legst to ruchomy odstraszacz ptaków. Przeznaczony do montażu wszędzie tam gdzie nie mogą zostać użyte tradycyjne kolce przeciw ptakom. System posiada swobodnie obracającą się głowicę, dodatkowo druty (zabezpieczone plastikowymi końcówkami, bezpieczne dla ptaków) poruszają się na wietrze lub przy kontakcie z ptakami.

Urządzenie szczególnie polecane w celu odstraszania: mew , gołębi, gawronów, kruków i innych dużych ptaków z miejsc takich jak: dachy, systemy klimatyzacji , lampy, maszty, łodzie, mola, kładki itp.

 Odstraszacz ptaków dostępny TUTAJ.

 

Z pełną ofertą odstraszaczy mogą zapoznać się Państwo na stronie sklepu www.sklep.siatkinaptaki.pl

odstraszacze_ptaków

© Linarem. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wszelkie próby kopiowania oraz rozpowszechniania materiałów zawartych na stronach firmy Linarem zostanie zgłoszone.  All Rights Reserved.

(odstraszacz ptaków, odstraszanie ptaków, odstraszacz na mewy, odstraszacz na gołębie, odstraszacz mew, odstraszacz gołębi, odstraszacz na ptaki, odstraszacz, odstraszanie, odstraszanie gołębi, odstraszanie mew, jak odstraszyć ptaki z dachu, jak odstraszyć ptaki z molo, jak odstraszyć mewy, płoszenie ptaków, ptaki na dachu, jak pozbyć się ptaków z dachu, jak odstraszyć mewy z dachu)

Comments are closed.