Mysia brygada po cichu się skrada. Jak skutecznie odstraszyć myszy i szczury.

Drapanie, ciche piski, nocne szuranie.. Te i inne dźwięki są doskonale znane szczególnie posiadaczom domów. Pogryzione kable, dziury w styropianie oraz inne zniszczenia to nie jedyny problem z małymi gryzoniami. Myszy i szczury są często nosicielami wielu groźnych chorób, m.in. brucelozy, dżumy, leptospirozy, czy wścieklizny. W dzisiejszym artykule radzimy jak pozbyć się „mysich” problemów..

W Internecie można znaleźć wiele porad dotyczących pozbycia się niepożądanych gryzoni, m.in: zakup kota, nasączenie wacików różnymi pachnidłami, rozsypanie ziół i wiele, wiele innych. Firma Linarem stawia jednak na profesjonalne rozwiązania. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę kilku rozwiązań, które pomogą poradzić sobie z problemem gryzoni w domu, ale także w garażu czy innych zasiedlonych przez nie miejscach. W roku 2012 do naszej oferty dołączyła szeroka gama produktów brytyjskiej firmy STV. Wszystkie produktu firmy STV są perfekcyjnie wykonane z najwyższej jakości materiałów. Stanowią nie tylko doskonały sposób do walki ze szkodnikiem, ale również wyglądają bardzo estetycznie. Zapraszamy do zapoznania się z nowością na polskim rynku w dziedzinie odstraszania myszy, szczurów i innych gryzoni.

Od czego zacząć?

Jest wiele możliwości pozbycia się niechcianych przybyszów. Najłatwiejsze to wysypanie trutki. „Smacznego i po krzyku” chciałoby się rzec, jednak to nie takie proste. Trutki są bardzo niebezpieczne szczególnie, jeśli w domu są dzieci lub zwierzęta domowe. Dlatego jeśli chcemy zastosować tego rodzaju rozwiązanie, warto zaopatrzyć się w specjalne bazy pełniące rolę pojemników. Opis znajdą Państwo poniżej.

Alternatywą dla trutek będą m.in:

 

Ultradźwiękowe odstraszacze na myszy, szczury oraz inne gryzonie.

Idealnie sprawdzają się w takich pomieszczeniach jak: piwnice, strychy, garaże, a także domki letniskowe itp. Sposób użycia jest niezwykle prosty, wystarczy zamontować odstraszacz poprzez włożenie go do gniazdka elektrycznego. Po podłączeniu do zasilania zapala się czerwona dioda, która sygnalizuje działanie. Pamiętajmy jednak, że należy umieścić go w miejscu gdzie nie będzie zasłaniany przez inne przedmioty, gdyż może to zakłócać działanie odstraszacza.

 

ultradźwiękowy odstraszacz myszyodstraszacz na myszy

Ultradźwiękowy i elektromagnetyczny odstraszacz na myszy, szczury oraz inne gryzonie.

Bardzo zaawansowane urządzenia, działają na dwa sposoby jednocześnie. Wydawane przez odstraszacz ultradźwięki tworzą negatywne dla niepożądanych lokatorów środowisko zmuszając je do zmiany otocznia. Dodatkowo innowacyjny system elektromagnetyczny działający za pomocą impulsów elektrycznych dociera przez okablowanie do miejsc lęgowych, które znajdują się w obrębie ścian, sufitów, wnęk ściennych. Sposób montażu jest identyczny jak w przypadku odstraszaczy ultradźwiękowych – poprzez włożenie wtyczki do kontaktu. Musimy jednak pamiętać o tym, że nie należy zasłaniać urządzenia, może to powodować ograniczenie działania. Urządzenie posiada dodatkowo przycisk TEST, który umożliwia łatwe sprawdzenie poprawności działania.

odstraszacz na szczury

Standardowe  pułapki na myszy i szczury.

Firma STV w swojej ofercie posiada kilka modeli tzw. „łapek”. Dostępne są między innymi:  tradycyjna pułapka wykonana z drewnianej podstawy, ale również taka wykonana w pełni z plastiku.

łapka na szczury łapka na szczura

Dla bardziej wrażliwych klientów polecamy higieniczną pułapkę na myszy, która pozwala na bezdotykowe usunięcie złapanego szkodnika. Chwytak pułapki jest gładko zakończony, dzięki czemu złapane szkodniki nie są dodatkowo ranione.

łapka na myszy

Pułapka na myszy bezpieczna dla zwierząt domowych.

W ofercie sklepu www.sklep.siatkinaptaki.pl oraz www.odstraszanie.pl również posiadacze zwierząt domowych znajdą coś dla siebie – pułapka na myszy bezpieczna dla zwierząt domowych, która jest specjalnie zabezpieczona przed naszymi pupilami.

bezpieczna pułapka na myszyStacje deratyzacyjne (pojemnik przeznaczony do umieszczenia w nim trutki).

Pojemnik umieszczamy w miejscach narażonych na obecność szkodników i jednocześnie widocznych dla ludzi. Podczas montażu należy zachować szczególną ostrożność. Chronić przed dziećmi i zwierzętami.

baza deratyzacyjnaŻywo-łapka na myszy.

Służy do łapania kilku gryzoni jednocześnie (do 4 osobników). Specjalny mechanizm zapadkowy zapewnia skuteczne przetrzymywanie szkodników bez wyrządzania im krzywdy. Łapka na myszy jest skonstruowana tak, by złapana mysz nie mogła się wydostać na zewnątrz. Szczególnie polecana w pomieszczeniach domowych, piwnicach, na strychach, w garażach, czy w obrębie ścian, sufitów, wnęk ściennych itp.

żywołapka na myszy

Mamy nadzieję, że spośród tak szerokiej gamy produktów każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą odstraszaczy dostępnych w naszych sklepach www.sklep.siatkinaptaki.pl oraz www.odstraszanie.pl

 

 odstraszacze_zwierzat

© Linarem. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wszelkie próby kopiowania oraz rozpowszechniania materiałów zawartych na stronach firmy Linarem zostanie zgłoszone.  All Rights Reserved.

(odstraszanie myszy, odstraszanie szczurów, na myszy, na szczury, odstraszacz myszy, odstraszacz szczurów, problem z myszami, problem ze szczurami, odstraszacze myszy, odstraszacze szczurów, skuteczny sposób na myszy, sposoby na szczury)

Comments are closed.