Optyczny odstraszacz ptaków. Żel przeciw ptakom Bird Free.

Żel Bird Free dostępny w sklepie www.sklep.siatkinaptaki.pl!

 

Żel Bird Free to specjalny produkt odstraszający, przeznaczony do zabezpieczania miejsc przed ptakami. Innowacyjny skład żelu powoduje że, zbliżające się ptaki widzą ultrafioletowe światło, które rozpoznają jako ogień. Zawarte w żelu naturalne oleje wzmacniają efekt odstraszania wydzielając nieprzyjemne dla ptaków zapachy. Produkt jest odporny na warunki atmosferyczne. Przeznaczony do stosowania zarówno na otwartej przestrzeni jak i w obiektach zamkniętych. Rozmieszczany na specjalnych tackach, jest łatwy w montażu i nie powoduje zanieczyszczenia powierzchni. Przewidywana trwałość ok 3 lata.

Tacki z żelem należy instalować w następujący sposób: na dokładnie oczyszczonej powierzchni rozkładamy tacki z preparatem. Gęstość rozmieszczenia zależy od natężenia obecności ptaków. W miejscach narażonych na częstą obecność ptaków zalecamy montaż w odległościach ok 10 – 20 cm. Jeśli determinacja ptaków jest mniejsza można montować pojemniczki w odległościach  25 – 40 cm. W przypadku małej determinacji tacki z żelem możemy rozmieścić nawet w odległości ok 50 cm od siebie.

 

 

 

Z pełną ofertą odstraszaczy mogą zapoznać się Państwo na stronie sklepu www.sklep.siatkinaptaki.pl

 

odstraszacze_ptaków

© Linarem. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wszelkie próby kopiowania oraz rozpowszechniania materiałów zawartych na stronach firmy Linarem zostanie zgłoszone.  All Rights Reserved.

(żel bird free, bird free, bird free gel, żel odstraszający ptaki, żel odstraszacz, odstraszacz na ptaki, żel na ptaki, żel na gołębie, żel przeciw ptakom, żel odstraszający gołębie, odstraszanie ptaków, odstraszanie ptaków Kraków)

Comments are closed.