Żel odstraszający ptaki.

Dostępny w ofercie naszego sklepu żel odstraszający ptaki to bezpieczna, przezroczysta substancja, która ze względu na unikalną formułę zachowuje skuteczność przez okres do roku. Zalecamy jego użycie w miejscach, gdzie nie ma możliwości zamontowania kolców przeciw ptakom.

 

Na jakiej zasadzie działa żelowy odstraszacz ptaków?

Zasada działania jest bardzo prosta, ptaki stając na żelu brudzą łapy i odlatują. Ta prosta i zarazem skuteczna metoda ma też kilka wad – ptaki brudnymi łapami roznoszą żel w okolicach jego aplikacji.

Gdzie stosować żel odstraszający ptaki?

Zabezpieczenie w postaci żelu jest dobrym rozwiązaniem w miejscach o niskim obciążeniu ptasią obecnością. Są to miejsca rzadko odwiedzane przez ptaki, najczęściej znajdujące się na ich trasie przelotu, jednak nie będące miejscem docelowym. W przypadku aplikacji żelu w miejscach o wysokim natężeniu ptasią obecnością, zdeterminowane ptaki mogą nanieść patyków, pozbawiając żel jego odstraszających właściwości.

W jaki sposób stosować żel odstraszający ptaki?

Po pierwsze należy dokładnie oczyścić zabezpieczają powierzchnię (dowiedz się więcej). Za pomocą pistoletu do silikonu należy nanieść cienką warstwę (od 2-5mm). Żel należy rozprowadzać w wielu równoległych liniach lub w kształcie sinusoidy.

 

 Z pełną ofertą odstraszaczy mogą zapoznać się Państwo na stronie sklepu www.sklep.siatkinaptaki.pl

 

odstraszacze_ptaków

 

© Linarem. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wszelkie próby kopiowania oraz rozpowszechniania materiałów zawartych na stronach firmy Linarem zostanie zgłoszone.  All Rights Reserved.

(żel odstraszający ptaki, żel odstraszacz, żel na gołębie, żel na ptaki, żel odstraszacz na ptaki, żele odstraszające ptaki, żele na gołębie, żelowe odstraszacze ptaków, żelowe odstraszacze gołębi, żel odstraszający gołębie, bird-x gel, żel bird-x, bird x)

Comments are closed.