Siatki przeciw ptakom - zabezpiecz się skutecznie.

Niejednokrotnie siatki są jedyną skuteczną metodą zabezpieczenia elewacji, balkonów i innych przestrzeni przed ptakami. Tego typu rozwiązania sprawdzają się szczególnie w miejscach, gdzie zamontowanie kolców jest niemożliwe, a zastosowanie odstraszaczy dźwiękowych wiązałoby się z niepokojeniem sąsiadów.

„Ptasi problem” staje się coraz bardziej powszechny. W ostatnim czasie, szczególnie uciążliwe ptaki, a w szczególności gołębie zmuszają właścicieli mieszkań, fabryk, czy prywatnych przedsiębiorstw, do podejmowania kolejnych kroków, celem pozbycia się tych nieproszonych gości.

Gołębie zanieczyszczają balkony, elewacje, elementy architektoniczne, gzymsy i wiele innych części budynków. Trzeba im oddać, że są bardzo konsekwentne w swych działaniach. Skutecznie brudzą oraz roznoszą różnego rodzaju choroby (więcej informacji o chorobach znajdą Państwo w artykule „Ptaki oraz ich odchody jako siedlisko chorób zakaźnych„) Sprzątanie ptasich odchodów jest bardzo uciążliwe i kosztowne.

Ilość zwolenników ptaków oraz osób które chcą się ich skutecznie pozbyć jest wyrównana. Jedni grożą niehumanitarnymi sposobami redukcji ptactwa, inni przepisami prawnymi i sankcjami karnymi. Mimo tego, że gołębie i inne ptaki miejskie są pozytywną częścią ekosystemu mogą stać się bardzo uciążliwe. Jednak pod żadnym pozorem nie wolno wyrządzać im krzywdzić; nie tylko z uwagi na aspekt prawny, ale i względy moralne. Zamiast radzić sobie z już istniejącym problemem, można przewidzieć sytuację i zabezpieczyć się na przyszłość.

Jedną z najbardziej skutecznych, a czasami jedyną z możliwych do zastosowania metod jest montaż siatek ochronnych przeciw ptakom. Siatki nie tyle pomagają pozbyć się ptaków, co nie dopuszczają ich do miejsc, w których ich obecność jest niepożądana.

Odpowiednio zamontowane siatki pozwalają skutecznie zabezpieczyć:

BALKONY

ELEWACJE

HALE I MAGAZYNY

PODWÓRKA I DZIEDZIŃCE

Polietylenowe siatki przeciw ptakom charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia, są wytrzymałe na zmienne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Najczęściej stosowanymi siatkami są siatki w kolorze piaskowym, ale można je również dostać w kolorach: czarnym, srebrnym lub białym. Głównym kryterium wyboru siatki jest wielkość oczka. Do wyboru 50x50mm, 28x28mm lub 19x19mm, wszystko w zależności od wielkości ptaka z którym mamy problem. Z reguły im mniejszy ptak, tym mniejsze oczka.

W ofercie sklepu Linarem znajdą Państwo zestawy montażowe, w skład których wchodzą kotwy, linki, śruby, zaciski, zaciskarki do oczek. W innych artykułach bloga oraz na stronie sklepu znajdą Państwo poradnik jak samodzielnie założyć siatkę. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym doradcą.

Firma Linarem oferuje usługę profesjonalnego montażu siatek (OFERTA). Pracownicy firmy posiadają długoletnie doświadczenie oraz dysponują specjalistycznym sprzętem. Są w stanie skutecznie zabezpieczyć każde miejsce w którym gnieżdżą się ptaki.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi REALIZACJAMI.

Posiadamy doskonałe referencje poświadczające najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

 

montaż kolców przeciw ptakom 

© Linarem. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wszelkie próby kopiowania oraz rozpowszechniania materiałów zawartych na stronach firmy Linarem zostanie zgłoszone.  All Rights Reserved.

(siatki przeciw ptakom, siatki przeciw gołębiom, siatki na gołębie, siatki ochronne na ptaki, siatki na ptaki, odstraszanie ptaków, siatki ochronne na balkony, siatki przeciw ptakom na balkony, montaż siatek przeciw ptakom, montaż siatek na gołębie, siatki, siatka, siatka balkonowa, siatka na elewację, siatka ochronna)

 

Comments are closed.