Sposób na gołębie.

sposób_na_gołębie_

Kiedy szukamy mieszkania, najczęściej chcemy aby było przestronne i usytuowane w miłej okolicy, kiedy wybieramy danie z menu, chcemy żeby było smaczne, kiedy kupujemy buty chcemy aby były wygodne. Zawsze szukamy najlepszych rozwiązań. Tak samo powinno być w przypadku wyboru skutecznego sposobu na gołębie.

W pierwszej kolejności specjaliści z Linarem polecają montaż siatek ochronnych przeciw ptakom. Siatka jest najskuteczniejszym jak dotąd sposobem na gołębie. Wykonana z żyłek polietylenowych jest odporna na uszkodzenia, wysokie temperatury oraz promienie UV. Chroni idealnie elewacje, balkony, dziedzińce, dachy, oraz inne miejsca w których obecność ptaków jest niepożądana. Siatka doskonale sprawdza się także w miejscach, gdzie nie ma możliwości zastosowania kolców na ptaki, spiral oraz odstraszaczy dźwiękowych, których hałas mógłby niepokoić sąsiadów. Zapraszamy do zapoznania się z filmem instruktażowym, który pokazuje jak samodzielnie można zamontować siatkę FILM , jednocześnie zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalistów firmy Linarem.

Dla klientów, którzy z pewnych względów nie życzą sobie montażu siatki polecamy równie popularny sposób na gołębie – kolce, które doskonale sprawdzają się przy  ochronie wszelkiego typu: elementów architektonicznych, obróbek blacharskich, parapetów, gzymsów, kasetonów, klimatyzatorów, itp. Kolce, popularnie nazywane „drutami na ptaki”, wykonane są z dwóch rodzajów tworzywa: podstawy poliwęglanowej oraz prętów ze stali nierdzewnej. Pomimo swego groźnego wyglądu, są bezpieczne i nie ranią ptaków. Pamiętajmy jednak, że powodzenie tego rozwiązania tkwi w poprawnym doborze kolców oraz prawidłowym montażu; dlatego poniżej mogą Państwo zapoznać się z filmem instruktażowym FILM.

W ofercie sklepu Linarem posiadamy również dźwiękowe i ultradźwiękowe odstraszacze oraz systemy wizualne w postaci makiet ptaków drapieżnych, taśm hologramowych czy balonów stresowych. Jednak skuteczność działania tego typu sposobów na gołębie uzależniona jest od ptasiej determinacji do przebywania w danym miejscu. Jeśli problem dotyczy balkonu, który jest rzadko odwiedzany przez właścicieli, znajduje się na nim dużo rzeczy, które mogą stanowić osłonę przed deszczem, wiatrem lub  w pobliżu  ptaki mają stały dostęp do pożywienia oraz wody, tego typu rozwiązania często zawodzą.

W artykule „Jak odstraszać ptaki” znajdą Państwo pełne omówienie innych rozwiązań.

Jeśli jednak mają Państwo wątpliwości jaka metoda będzie najlepsza w przypadku Państwa problemu, zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z naszej firmy. Profesjonalnie pomożemy w doborze produktów dopasowanych do Państwa potrzeb.

Z pełną ofertą odstraszaczy mogą zapoznać się Państwo na stronie sklepu www.sklep.siatkinaptaki.pl

odstraszacze_ptaków

siatki_kolce_na_ptaki_ montaz__

© Linarem. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

(sposób na gołębie, sposoby na gołębie, skuteczne sposoby na gołębie, jak odstraszyć gołębie, jak pozbyć się gołębi)

Comments are closed.